- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
0
Niech ten rok się już kończy byle bez wojny...
6
@Hushovt Wojny nie będzie bo się nie opłaca.To nie 45
0
@Hushovt Masz na myśli woję światową (Chiny - USA) czy jakąś regionalną?
0
@Azi to inaczej byleby bez wizyty Rosji w Polsce
3
@Hushovt a po co mieliby składać nam wizytę?
0
@Azi Bo Włodek to szajbus z imperialistycznymi marzeniami?
1
@Hushovt Dziwne bo ani na takiego nie wygląda ani tak się nie zachowuje...
Ciekawe że on i jego kumple dopuścili do rozpadu ZSRR a potem mieliby próbować montować go na nowo i to metodą siłową? To nie ma sensu.
0
@Azi Mało szajbusów chodziło po tym świecie? Nie każdy szaleniec zachowuje się jak wariat
3
@Hushovt Nie mam pojęcia. Ile to będzie mało i a ile dużo? I co to ma do rzeczy?
Najazdu Ruskich się nie obawiam. Oni nie mają żadnego interesu w zbrojnym parciu na zachód.
Ale już USA stanowi problem. Nie dość że dawno przegrali gospodarczo z Chinami (szczególnie teraz kiedy mają mega recesję) to jeszcze wizerunkowo wyglądają fatalnie (chodzi również o rozwój technologii itp). Co im pozostaje? Skorzystać z tego gdzie prawdopodobnie mają jeszcze przewagę - więc bardzo możliwy jest popis militarny. I popatrz - zupełnym przypadkiem akurat wojska USA wykonują dziwne ruchy, Trump ma problem z Chińskim apkami i przedsiębiorstwam a nagle przy samym Izraelu - w Bejrucie wybucha wielki magazyn (niby ze środkami łatwopalnymi a co tam naprawdę było to kto to wie?). Dużo tych zbiegów okoliczności. Może to paranoja ale sporo ludzi zaczyna się niepokoić. Szczególnie w tych krajach, które są "wielkimi sojusznikami USA" i które ochoczo organizują na swój koszt bazy dla dzielnych Marine...
0
@Azi Oby to była prawda jesteś dużo mądrzejszy ode mnie w tych sprawach pozdro
0
@Azi w punkt, Amerykance to najwięksi okupanci na świecie, ale grają dla wszystkich wielkich sojusznikow..