La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

konto usunięte

0

Czy jest w ogóle dozwolone w piłce, żeby podczas rzutu wolnego jak stoi mur to stoją obok tez zawodnicy drużyny, którzy maja „frikika” i żeby zawodnik strzelający kopnął pilke po ziemi pod nogami tego koleżki z drużyny?
Jakos postaram wam się to zwizualizowac.
Messi podchodzi do wolnego, mur ustawiony i obok przeciwnikow stoi, np. Pique. Sędzia gwiżdże, Messi bierze rozbieg i strzela szczura po ziemi w stronę Gerarda, a Hiszpan skacze nad piłka i pila leci w stronę bramki.

0

@DaPi jeśli nie stoi na pozycji spalonej to oczywiscie, że tak

15

@DaPi zawodnicy drużyny atakującej nie mogą juz stad w murze. Jesli dobrze pamietam. Stosunkowo niedawno to wprowadzili.

konto usunięte

0

@escarabajo Aa No w sumie racja. Chyba było coś takiego, ale jakos na meczach nie zwróciłem uwagi na to i mi wypadło z głowy...

3

@DaPi Mogą stać w odległości co najmniej metra (chyba) od muru. Jeśli nie są też na pozycji spalonej to wszystko jest okej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?