- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
6
Bardzo mnie ciekawi ten mecz Atalanty z PSG. Może dlatego, że takiej pary w Lidze Mistrzów nigdy nie było. To samo Lipsk - Atletico. City z Lyonem, czy my z Bayernem... No, takich meczów się już trochę naoglądało.
Liczę na Atalantę, ale rozum mówi, że PSG na spokojnie wygra. W drugim meczu trzymam kciuki za Atletico, jakoś lubię ten zespół (przez Cholo). Lipskowi zbyt dużych szans nie daje, Materace to zbyt doświadczona i wyrachowana ekipa, żeby odpaść w banalny sposób. Na pewno bardziej mnie zdziwi wygrana Lipska z Atletico niż wygrana Atalanty z PSG. :D
6
@Hiacynk Mi się wydaje że to może być ten rok w którym Paryż zajdzie daleko. Może nawet do finału.
2
@Encore Hmm, fajna ekipa, trenera lubię, w piłkę grają ładnie. Tylko mimo wszystko, jak spotkają się z Atletico w półfinale, to minimalnie większe szanse będę dawał podopiecznym Simeone. Jednak nie zaskoczy mnie absolutnie udział PSG w finale Ligi Mistrzów w tym sezonie.
5
@Hiacynk Zobaczymy co pokaże Neymar. Dużo będzie zależało od niego właśnie.