- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 870 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 870 Culés
1
Chyba ostatnim postem zostałem źle odebrany:) Ja kibicuje Barcelonie już od paru lat, i mam w planach jeszcze parę lat pokibicować. Chodziło mi o co innego. Gdy grają ligi to przy meczu Bayernu spusty "Och lewy z kolejnym golem", "Myla z 300 asysta w tym sezonie, ale niedoceniany", "Davies i Gnabry zjadają nasze skrzydła i wahadła i wszystkie Alby razem wzięte". I Bayern jest cudowny, przychodzi mecz z nami i nagle " a z kim ten Bayern tam grał pfff", "liga niemiecka słaba, nie maja żadnych przeciwników". Bayern jest dziś wyżej niż my, stylem i grą i wynikami i nie zapraszam do dyskusji na ten temat. Myślę, że część kibiców chce utarcia nosa Bayernowi (pomijając już samą rywalizację sportową) nie tyle dla samego wyniku (to oczywiste), ale żeby utrzeć nosa pismakom. To media w dużej części nagle wywołują taką niechęć w nas. Bo Lewy złota piłka, bo wyżej niż Leo... bla bla bla. Natomiast myślę, że większość kibiców z kilkuletnim stażem podchodzi na chłodno do tego meczu i przyzna, że Bayern DZIŚ jest sporo mocniejszy od nas.
Osobiście mam nadzieję, że taki będzie... do najbliższego czwartku, w piątek się odmieni:)