La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

konto usunięte

23

Żadnego 4 4 2, tak jak pisałem kilka dni temu my mamy wyjść na Bayern a nie pod Bayern. Chce zobaczyć zespół, który nie boi się przeciwnika. Griezmann może wykonać w środku pola mega pracę a z nim w składzie nie tracimy punktów po powrocie na boiska. Mam nadzieje że sztab trenerski też to widzi i potrafi wyciągać wnioski. Niech Bawarczycy nas się boją , niech nasi piłkarze wyjdą z szatni na tak. Bo jak zaczniemy układać skład by przeciwnik nam nie zagroził to przegramy.

9

@Janiama Jak Setien wyjdzie 4-4-2 I każe się murować na swojej połowie to pięknie nas Bayern skarci..

6

@Janiama ja bym to widział w jakimkolwiek wariancie z Puigiem, ten chłopak swoimi podaniami wnosi naszą grę ofensywną poziom wyżej. Ale znając życie jedyna zmianą będzie wymiana Roberto na Busquetsa

konto usunięte

3

@busquets5 Roberto zagra, myślę że Rakitic straci plac

6

@Janiama Grunt to nie zagrać z nimi jak ostatnie 20 minut z Napoli bo to się dla nas bardzo źle skończy.

5

@Janiama Jak dla mnie optymalny skład to
ter Stegen - Semedo, Piquė, Lenglet, Alba - Roberto, Busquets, de Jong - Griezmann - Messi, Suárez
Wysoko grający Semedo i Alba, Sergi i de Jong asekurują ich. Griezmann wspomaga środek pola i gra za Messim i Suárezem. Tak to widzę.

2

@Nano22 Pytanie czy to wystarczy na nich. Jak widziałem formę Griezmanna i Roberto mam lekkie obawy :/

0

@Nano22 Roberto na ŚP świetny pomysł...

konto usunięte

2

@Nano22 Tylko takie ustawienie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?