- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
6
Neymar wczoraj:
"28-latek wygrał aż 25 z 33 pojedynków, wykonał przy tym 16 skutecznych dryblingów. Tym samym wyrównał rekord Leo Messiego z sezonu 2007/08. Argentyńczyk zagrał wówczas koncertowo przeciwko Manchesterowi United i przez ponad dekadę nikt nie potrafił aż tyle razy okiwać rywali na przestrzeni 90 minut."
tvp sport.
Jak można go niechcieć znów u nas...
57
@Bobo25 Ogromny koszt transferu, duża pensja, kiepska sytuacja finansowa klubu, 29 lat na karku, duża liczba kontuzji i niepewność zachowania.
Można go nie chcieć.
4
@Bobo25 Można. Zawsze uważałem go za niedojrzałego gnoja, chciwego, rozpieszczonego przez tatusia. Mimo, że również podkreślam od lat, że naszą lewą stronę mogłoby ruszyć tylko dwóch ludzi. Właśnie on i Hazard (ten z Chelsea). Nie zmienia to jednak faktu, że nie chce go tu znowu.
2
@Bobo25 to co napisał @NeroTFP i dodajmy sposób odejścia.
2
@Bobo25 Neymar odcinek 8961 "Piękny drybler,on musi wrócić".W tym odcinku czeka nas kolejne starcie przeciwników/fanów Neya, będą rozmowy o jego genialnym dryblingu,ale również o kosztach transferu i niedojrzałości brazylijczyka.Z tego miejsca chciałbym państwa zaprosić na odcinek numer 8962 w którym porozmawiamy o burzliwym związku mamy Neya z młodym kochankiem,wywiadu udzieli nam również gosposia Neymara, która opowie jak wygląda praca u niego i jakim jest człowiekiem.Zachęcam też do kupienia książki pt "Przeciwnicy vs Fani Neymara,wojna światów"do kupienia w słabych sklepach z książkami za jedyne 222 złote.
1
@NeroTFP "Ogromny koszt transferu"
Może zostać zminimalizowany poprzez wymiane zawodników, którymi ponoć PSG jest zainteresowane (Umtiti, Dembele)
"Duza pensja"
Zapewne mniejsza niż w PSG, a poza tym przy założeniu wymiany zawodników, jak np. ww. dwójka to schodzimy budżetem płac (co sam Dembele powyżej 10 mln chyba dostaje).
"kiepska sytuacja finansowa klubu"
Patrz dwa punkty wyżej, można to rozwiązać. Poza tym prawdopodobnie nastąpi jeszcze sprzedaż 3/4 innych graczy (Rakitic/Vidal, Braithwaite, może ktoś inny)
"29 lat na karku"
Jakoś Realowi nie przeszkadzało wydac 100 mln na gościa w tym samym wieku i z rocznym kontraktem (Hazard).
"duża liczba kontuzji"
Tu fakt, ryzyko jest, ale to jak z każdym transferem. Nigdy nie wiadomo jak będzie wyglądał zawodnik pod kątem zdrowotnym w kolejnych latach.
"niepewność zachowania"
Tutaj bym się nie obawiał, jak w końcu wróci do domu (Barcy), gdzie będzie ze swoimi przyjaciółmi (Leo, Suarez) to się ogarnie.
I to wszystko i tak blednie zestawiając to z umiejętnościami sportowymi Neymara. To klasa sama w sobie. Dla mnie to drugi piłkarz po Leo. Mając znów dwóch takich cracków na skrzydłach nie ma siły byśmy grali znów tak topornie jak przez większość tego sezonu. Magia by wróciła.
1
@Bobo25 Można. Kolega @NeroTFP przedstawił już solidne argumenty także nie mam nic do dodania, natomiast też chciałbym zwrócić uwagę na to, że ten super występ Neymara miał miejsce z Atalantą. Nie z Bayernem, nie z City, nie z Atletico, tylko z Atalantą. Gdyby to był przeciwnik na poziomie Man United z 2008 roku i półfinał LM tak jak w przypadku rekordu Messiego to faktyczne byłoby się nad czym spuszczać. Także fajnie, ale czekam aż Neymar coś takiego pokaże z topowym przeciwnikiem, bo ostatni taki jego występ to chyba remontada z PSG :)
0
@Bobo25 Wiesz, niektórzy też w płaską ziemię wierzą, więc nie dziwi mnie również obecność ludzi, którzy go nie chca w Barcy :D
0
@LuisSalvano To nie Ty ostatnio pisałeś, że każdy ma swoje zdanie i należy je uszanować?
0
@Witekk10 A gdzie teraz napisałem, że ich nie szanuję?