- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
7
To może jeszcze raz do wszystkich, którzy chcą Messiego usuwać. Chicago Bulls też chciało rewolucji. Pozbyli się geniusza MJ przez swoją głupotę. Zamiast wykorzystać go jako mentora i budować mlody zespół w okół niego doprowadzili do zapaści. Zbierają się po tym ponad 20 lat. Tez tak chcecie?
0
@arasz1819 Messi mentorem nie będzie. Nie ma cech charakteru.
0
@arasz1819 A propo Bulls to zaczynają ostatnio coś tam grać :v
5
@Kettger Gdyby nie miał charakteru nie osiągnął by tego co dziś ma jako piłkarz sam Barcelony nie da rady tyle lat na swoich barkach dźwigać.
5
@arasz1819 Słabe porównanie. Jeśli mamy się do kogoś porównywać to na krajowym podwórku mamy Real, który po stracie Ronaldo poczołgał się po ziemi i z młoda ekipą zaczynają wstawać i tworzyć coś nowego. Chicago wymieniło cały skład i wpływ jednego zawodnika w koszykówce jest przeogromny. Przykładem może być Cleveland po odejściu Lebrona, którzy z finału NBA stali się jedną z najgorszych drużyn w lidze. Nie mówię, że Messi powinien odejść, ale Twoje porównanie jest mało trafne.
0
@arasz1819 Messi to być może sam zechce niedługo się usunąć z klubu, jeżeli odpowiednie zmiany na stanowiskach nie zostaną przeprowadzone.
0
@Kettger a to niech spier...la. na LR mówią, że się nie nadaje :)
0
@arasz1819 Bulls zdobyli mistrzostwo, w ostatnim roku z Jordanem - nie zostali zmieceni w 4 spotkaniach 2 rundy play-offow. Nietrafione porownanie.
1
@YoNoEntiendoNada tak, szukaj porównania 1 do 1 geniuszu zamiast sensu.
0
@arasz1819 Porownania powinny byc analogiczne.
0
@YoNoEntiendoNada wtedy bym napisał, że sytuacja jest analogiczna albo taka sama. Tu chodziło o zobrazowanie. Geniuszow w sporcie jest mało. Ludzie nadużywają tego słowa. My go mamy i wykorzystajmy, a nie obarczajmy całym dyletanctwem innych