- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
0
Kogo byście z tej drużyny zostawili pomimo czystki? Ciekawy jestem waszych typów. Ja bym zostawił Messiego Ter Stegena Albe De Jonga Lengleta Griezmanna i chyba tyle edit oczywiście i młode wilki jak Fati
3
@sokot Griezmanna, ale po co? :D
8
@sokot Albe? Chłop pewnie w trzeciej minucie znowu już miał łzy w oczach i balast w majtach
0
@D10SLEO bo to pierwszy sezon i ogarnięty trener wyciągnąłby z niego 50% więcej
1
@sokot Messi, Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Puig, Griezmann, Fati, Trincao, Todibo, Araujo, Semedo, Wague, Fernandes, Pedri
0
@sokot
Messi, Lenglet, De Jong, Ter Stegen + młodzi.
0
@sokot Messi,Griezmanna ale nie na skrzydle,a na pozycji Leo żeby się rotowali,wiadomo Stegen Lenglet De Jong na reszte mam wywalone nie licząc młodych
0
@sokot ja drużynę bym robił na bazie Rugi Fati Ter stegen Lenglet De jong reszta do wyj.....
0
@sokot Ja bym zostawił Ter Stegena, Messiego, Griezmanna, Dembele (bo za niego i tak nic nie dostanieny, wiec nic do stracenia nie ma), Cou, De Jong, Lenglet i postawić w końcu na młodych typu Puig, Pedri itp. Niestety większość jest do wywalenia. Szkoda tylko, że pewnie to się nie stanie...
0
@sokot Ter Stegena, Roberto, Lengleta, De Jonga, Griezmanna, no i młodych.
0
@Striker Alba pomimo jego charakteru jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i doskonale rozumie się z Messim
0
@sokot Nie, nie jest XD I super sie rozumie z Messim, że 10 razy w meczu woli podać do niego otoczonego pięcioma piłkarzami, niż innemu na czystej pozycji. Dziękuje za takie porozumienie.
0
@Striker ja mam inne zdanie ale spoko szanuje twoje. Pozdrawiam