La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

0

Na pierwszy rzut oka można sobie pomyśleć, że żaden szanujący się piłkarz teraz do takiej ruiny nie będzie chciał przyjść. Ale to właśnie teraz jest dużo lepsza okazja niż rok, dwa, trzy czy cztery temu. Wydaje się nieuniknionym że co najmniej część świętych krów odejdzie, jak nie teraz to za rok. To właśnie teraz jest moment żeby kogoś z nich zastąpić. To jest szansa dla nowych piłkarzy żeby przyjść i z miejsca zostać "twarzą" nowego projektu, a nie siedzieć na ławie bo Busquets czy Alba muszą grać wszystko. Topowych gwiazd nie przyciągniemy, ale na to i tak nie ma pieniędzy. Czas postawić na piłkarzy, którzy będą chcieli budować nową Barcelonę swoim zaangażowaniem, jestem pewny że takich nie brakuje, tylko nie są to najgłośniejsze nazwiska :)

konto usunięte

0

@Striker
Niech przyjda mlodzi utalentowani.
Koniec z nazwiskami ktore nie graja nic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?