La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

konto usunięte

20

Jak mnie irytuje naginanie statystyk, faktów i próba relatywizowania Valverde jeszcze gorszym Setienem.

Jedyne w czym Valverde był zdecydowanie lepszy to kontakt z szatnią, co ostatecznie mogło być (i pewnie jest) przyczyną braku zaufania do Setiena.

Nie tęsknię za Baskiem. Teraz dorabia mu się ideologię, że wyciskał 200% z pilkarzy, że był aniołem i człowiekiem na odpowiednim miejscu. Podtrzymuję zdanie sprzed wielu miesięcy - Valverde powinien wylecieć najpóźniej w czerwcu zeszłego roku. Błędem było jego pozostawienie i błędem było zwolnienie go w środku sezonu.

Jednak jak pokazuje Flick - można być zwolnionym w trakcie sezonu i zmienić styl plus wyniki w tak diabelnie dobrym stopniu.

Wracając do Valverde - graliśmy beznadziejnie pod jego wodzą, z sezonu na sezon tracąc coraz bardziej kunszt oraz jakość. Nie był w stanie uzdrowić Barcy, był przywiązany do swoich nazwisk, stawiał na młodych tyle co Setien jeśli nie mniej (Puig to przecież efekt Kike), graliśmy wolno, nudno, a dobre wyniki zawdzięczaliśmy Stegenowi i Lio. Ile razy przecież ratowali nas psim swędem. LM weryfikowała Baska i bardzo mnie cieszy fakt, że został zwolniony. Szkoda, że na gorszą opcję, aczkolwiek to nie w trenerze leży problem i WSZYSCY o tym wiemy.

4

@kerouac Ludzie krótką pamięć mają, pierwsza połowa tego sezonu to była taka sama męka mecz za meczem jak teraz. To już nawet nie chodzi w ogóle o to, który trener lepszy czy gorszy. Podczas kadencji Valverde przez te wszystkie porażki ciśnienie było już za duże i trzeba było to jakoś odświeżyć (oczywiście przed sezonem, nie w trakcie, ale cóż). A że wyszło jak wyszło, no trzeba było sie z tym liczyć że może to sie tak skończyć.

konto usunięte

4

@Striker Dokładnie. Żeby przez 7 miesięcy zapomnieć tamtą grę to trzeba mieć wyjątkowo krótką i zawodną pamięć :d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?