La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 773 Culés

2

Ja to się zastanawiam od jakiegoś czasu nad jednym. Dlaczego ci piłkarze grają w każdym meczu a jak nie zagra taki Alba np w jakimś meczu czy Pique to płacz? oni tak naprawdę nie chcą grać, gdyby chcieli grać to nie dostali by w michę wczoraj 8:2, taki Vidal niech nie narzeka lepiej też na to, że nie grał za Valverde od 1 minuty za wiele bo po wczorajszym meczu w tej Materii ma najmniej do powiedzenia a jeżeli nie będzie mu odpowiadać rola 12 zawodnika doskonale wie gdzie są drzwi...

0

@Coutinho007
Najgorsze jest to, że Pique był wczoraj dużo lepszym stoprem od Lengleta a Alba duzo lepszy od Semedo. MOżemy narzekac na starą gwardię, ale przychodzą nowi - Digne, Firpo, Semedo, Vidal, Vidal, Arthur i nie prezentują poziomu nawet Pique i Alby, Busquetsa to nie oczekujmy że to się zmieni.
Jak patrzę na de Jonga który wczoraj nie miał ani jednej udanej akcji w obronie (odbioru, przechwytu, wybicia, zablokowania strzału) w tak otwartym spotkaniu i ludzie chcą go na defensywnego pomocnika.

0

@pax A masz lepszy pomysł? Wyżej gra tragicznie, 0 ostatniego podania czy strzału na bramkę, 0 wertykalności, w dodatku Busi już nie nadaje się też do futbolu nowoczesnego na najwyższym poziomie a nie mam alternatywnej pozycji dla niego chyba, że drugi Pivot w ustawieniu 4-2-3-1 Bo na pozycję nr 8 pasuje jak pięść do oka a na Pivocie lepiej się czuje widać. Co do Amigosów to inna sprawa ale tutaj zarząd patroli sprowadzając zawodników takich a nie innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?