La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

5

Zwolnienie tych dyrektorów sportowych i przyspieszenie wyborów na początek przyszłego roku to najlepsze wyjście. Dymisja Bartka teraz i wybory robione na szybko nikomu sie nie przysłużą, kandydaci pewnie są jeszcze w lesie i szykowali się na przyszłe lato. W dodatku zanim wybory się odbędą i wszystkie formalności załatwią to będzie już i tak po oknie transferowym. Wywalić tych Abidalów i Grauów którzy i tak nic nie robią a kase biorą i jakoś przeczłapać ten sezon dając grać młodym, a nowy zarząd od marca będzie miał czas myśleć nad strategią na kolejne okienko. Jedyny warunek jest taki, że Bartek nie powinien już podejmować żadnych, ale to żadnych decyzji mających wpływ na dłuższy okres niż przyszły sezon. Trener powinien dostać kontrakt na rok itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?