La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

3

Wiem, że głównie narzekamy ale w całej tej sytuacji żal mi dwóch osób: FDJ - jego pierwszy sezon, przyszedł młody, pełny ambicji, głodny pięknej gry na najwyższym poziomie a wlazł w takie szambo....
A drugą osobą jest Ter Steven, bramkarz który ratował nam tyłki cały sezon, był świetny za równo broniąc bramki jak i wyprowadzając piłki a po wczorajszym, słabym meczu w jego wykonaniu jest jechany. Nawet nie mówię o tym forum chociaż to się też słabo czyta, najbardziej mnie drażnią Januszowi kibice, którzy widzieli Ter Stegna maksymalnie 5 razy w tym sezonie a po tym meczu będą gadać, że Neuer nie tylko lepszy, ale generalnie nasz bramkarz to nawet nie jest klasa światowa

0

@kempnou a Messiego Ci nie szkoda?

1

@kempnou Wokół nich można budować nowy projekt sportowy.

0

@kempnou
Mylisz pewne pojęcia. Ter Stegena jest krytykowany za wczorajszy mecz a nie za sezon. Krytyka za wczoraj mu się należy. De Jong miał słaby sezon a wczorajszym mecz był bardzo słaby. Nie oznacza że są słabi czy nie będą stanowić jeszcze siły zespołu.

0

@pax Nie mylę, wiem że Ter Stegen miał dobry sezon i jest bramkarzem z topki, ale czytając komentarze że jest słaby i powinien byc na wylocie to mimo że się z tym nie zgadzam to mi go po prostu szkoda...

0

@kielon93 z Messim mam mieszane uczucia... Z jednej strony też mi go szkoda, bo jako najlepszy piłkarz na świecie będzie z tego rozliczany - teraz, za kilka lat w statystykach no i przy każdej dyskusji z fanami Ronaldo. Przykro patrzeć na takiego nadpiłkarza grającego w klubie w takim stanie... Ale z drugiej strony sam nie pokazał wczoraj, że jest najlepszy. Oczywiście, nie oczekuję, że sam wygra nam taki mecz... Ale z wyjątkiem dosłownie paru minut, nie widziałem chęci zwycięstwa albo chociaż godnego pożegnania się z LM

0

@kempnou Przy odrobinie szczęścia i przy lepszej skuteczności kolegów mogło być 3:1 a Messi miałby gola i asystę, mecz mógłby potoczyć się inaczej, Bayern pewnie by to odrobił ale nie skończyło by się klęska, a być może nawet udałoby się awansować.
To był kluczowy moment moim zdaniem, Messiego mi szkoda chociaż wiem co masz na myśli. Czasem też się denerwowałem na Messiego za brak pressingu czy to wczoraj czy w meczach ligowych,ale każdy wie że Messi może stać przez 85 minuta później zrobi 2 rajdy strzeli 2 bramki a na deser dorzucić asystę.
Barca nie potrafi wykorzystać ostatnich lat Messiego a wina leży głównie w zarządzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?