La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

2

W sumie początki Coutinho, de Jonga, Umtitiego, Turana, Arthura były dobre, a z biegiem czasu dostosowali się do reszty drużyny. Może to stara gwardia swoim postępowaniem, nastawieniem itp. niszczy nowych piłkarzy. Trzeba rewolucji i tyle.

PS. Szukam trochę na siłę przyczyny, ale coś w tym jest. Wiadomo, że trenerzy i zarząd też nie pomogli.

0

@DonMatteo901 nie, początki Arthura nie były dobre. On większość czasu prezentował ten sam przeciętny poziom. Od samego początku nie wnosil nic do ataku a jedynie dobrze się trzymał przy piłce.

Gdyby szatnia była problemem Coutinho to w Bayernie byłoby lepiej. A nie było, tam też był beznadziejny.

Umtiti za to do momentu kontuzji był fenomenalny, jego problemy wynikają tylko i wyłącznie przez aspekty zdrowotne.

Wydaje mi się, że to raczej nie to. Jeśli już szukać problemu to w dopasowaniu tych piłkarzy. Arda i Coutinho byli skrzydłowymi których na siłę chciano ustawiać w środku pola (pomijam, że Coutinho nigdzie nie dał rady ale to też dało się przewidzieć). Frenkie i Arthur byli zawsze jednym z dwóch pivotow i gra w ustawieniu 4-3-3 to trochę nie ich bajka. No ale pod tym względem my ciągle kombinujemy i mało kiedy wychodzi.

0

@cat_r37 Głupota goni głupotę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?