- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
5
Jak dla mnie również opaska kapitańska powinna zostać zmieniona. Messi jest cudownym graczem rzecz jasna, ale znowu: kapitan musi być po prostu inny, charyzmatyczny, ekstrawertyczny, może nawet trochę agresywny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Messi taki nie jest. Wyobrażacie sobie żeby Puyol siedział załamany po I połowie tak jak Messi wczoraj? Ja sobie nie wyobrażam. Potrzeba tam kogoś, kto będzie mieć po prostu jaja i charyzmę. Może Ter Stegen? Nie wiem. Ale w dużej d*pie jest ta drużyna nawet jeśli chodzi o taki aspekt jak przywództwo w drużynie na poziomie psychologicznym.
A pisząc, że szkoda mi Messiego miałem na myśli, że Jego talent po prostu jest koncertowo marnowany przez ostatnie lata. Tego mi bardzo szkoda. Bo takiego gracza to Barcelona nie będzie mieć przez wiele, wiele lat.
1
@macio_944 Tylko komu? MATS także wyglądał nie za dobrze mentalnie.
0
@macio_944 Przeciez chodzą w necie ze 4 filmy jak przemawia w Argentynie i Barcelonie przez te 10-12 lat:)
0
@barcelonaLM Może dlatego, że sam był w szoku i jest jakaś dziwna hierarchia w szatni, że nikt nie ma prawa się odezwać. Nie wiem, absurdalna trochę teoria, ale szatnia jest bardzo chora w środku, to widać. Właśnie to jest ten problem: za bardzo nie ma zawodnika, który byłby taki jak opisałem powyżej, trochę o profilu Puyola. Ale chyba najbliżej jest MATS, mimo wszystko.
2
@macio_944 mats to zaden kapitan. Mentalnie wychodzi jak jest slaby przy takich spotkaniach. Taki rozbity ze co drugie podanie to wrzucanie zespolu na mine
3
@macio_944 zmiana opaski to ostateczne pokazanie całemu światu, ze Messi jest słabeuszem mentalnym. Kapitan to tylko funkcja reprezentatywna i symboliczna. Co niby się zmieni jak opaskę przejmie Ter Stegen?
Co do kogos o profilu Puyola - przydałby się w drużynie, ale nie chodzi o to czy ma tę opaskę czy nie, tylko o to, żeby tacy piłkarze po prostu byli w drużynie.