La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

4

Każdy mówi, że gdy odejdzie Messi to Barcelonę czekają ciężkie lata i że podzielimy losy Milanu czy United. A tak na prawdę to te lata zaczęły się od dawna i to mając Messiego w składzie. Ja nie obwiniam Leo za te wszystkie lata posuchy i kompromitacje w lidze mistrzów, ale nie oszukujmy się bo na opaskę kapitana nie zasłużył. Kapitan musi umieć poderwać drużynę do walki, a Messi nie ma tej cechy. Oczywiście jest liderem drużyny, ale moim zdaniem nie kapitanem bo kapitan musi mieć jaja takie np jakie miał Puyol! Mam nadzieję, że w końcu głowy polecą i zaczną coś robić bo wczorajsza porażka zostawiła straszną bliznę na moim sercu i porażki z Romą czy Liverpoolem to przy wczorajszym meczu było nic co czuję dzisiaj. Mimo tego nigdy nie przestanę kochać tego klubu i mam nadzieję, że dość szybko nadejdą dobre czasy i znowu będą się nas bały największe potęgi. Vamos Barca!!!

1

@Mareeek2050 Chyba każdy wie że Messi jest kapitanem dlatego że jest największą legendą tego klubu + jest najlepszy ze wszystkich itd.
A czy się nadaje to niech każdy sam sobie odpowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?