- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
1
Nie rozumim ludzi ktorzy wwalaja Busquetsa. To świetny zawodnik na lawe z doświadczeniem gdyby De Jong gral na pivocie to poycja bardzo dobrze obsadzona. Sam Busi to by dobrze wyszedl grajac jako jokera lub w niektórych meczach bo juz ewidentnie nie daje rady grac po 90 minut co 3 dni i na dluzsza mete to wyglada jak wrak i brakuje mu swiezosci.
12
@FDJ Bredzisz
3
@FDJ Świetny ale na mecze w których rywal nie wychodzi za połowe.
2
@FDJ time to say goodbye.
1
@FDJ No na szybko grającego rywala, który ostro pressuje to nie jest świetny.
1
@Coutinho007 bo jest zajechany takim graniem. Gralby rzadziej to by wnosil do gry to co ma najlepsze. Ewentualnie dalby odpoczac De Jongowi z ogorkiem.
Powinien zostac
4
@FDJ nie. Ich czas minął. Nic już nie zdziałamy z tą wypaloną (psychicznie przede wszystkim) drużyną. Czas nq zmiany. Na rewolucję kadrową. Na młodych i na nowe pokolenie.
1
@XBlairrX i wszystkich wymienisz wszystkich wstawisz? Nie da sie w taki sposób. Alba Busquets Pique Messi z tych starszych powinni zostac bo nie da sie tak wymienić całego skladu na raz i z powodów finansowych i ogólnie taki eksperyment nie ma większych szans wypalic.
Nie ma nawetnporownania do 2008 gdzie nie było az tylu zawodników na wylocie a kręgosłup druzyn byl gotowy.
Gdyby Busqets byl jednym z dwoch zawodnikow ktorzy ewidentnie odstaja to wtedy można by go wymienic a on jest jednym z wielu i grajac jako joker bie trzeba by wydawac grubej kasy na drugiego takiego pilkarxa do konkurencji z De Jongiem. Bez sensu go sprzedawac.
Jest kilku innych gogusiow i kilka pozycji które trzeba wzmocnic zaczynajac od srodja pola a z Bartomeu to zapowiada sie kolejny sezon z prowizorka bo Pjanic to cudow nie da.
2
@FDJ Nie powinni no może po za Leo i Pique, chyba, że będą chcieli odejść.
1
@Coutinho007 ta juz widze jak odchodzi tylu zawodników i przychodza na ich pozycje inni. Juz widze te super nazwiska. Ciekawr skad wziąść pieniadze i czemu mialby to wypalic. W MU i innych klubach probowali i gowno z tego maja.
Juz widze kogos na lawke jako pivot za male pieniądze i zeby dobrze konkurowal z De Jongiem.
Tu trzeba trenera ktory posadzi Busqetsa na lawie De Jonga da na pivota i ściągnie porządnego rozgrywającego a nie sciagnie nowego pivota i zostawi De Jonga wyżej.
Nie ma szans na tak wielka rewolucje w jednym okienku teraz czy za rok jeśli Bartomeu jeszcse rok zostanie. To nie 2008 gdzie kręgosłup druzyn byl gotowy
1
@FDJ jako jokera? Chyba żeby wejść i zaliczyć kilka kluczowych strat w parę minut.
1
@Encore czyli z lawy na ogorka moglby wchodzic albo czasem grac z ogorkiem zeby De Jong odpczal. Nie ma funduszy na innego pivota zeby grzal lawe i nie ma sensu nikogo sprowadzać jesli wierzą w De Jonga.
0
@FDJ Przecież przyjdzie Pjanić, przecież na LO był by do wyciągnięcia Gaya, jest do wyciągnięcia Dest, Garcia. Można jak widać.
1
@Coutinho007 Gaya lepszy od Alby? Zeby nie okazal sie troche lepszy od Firipo. W MU tez tak mysleli i kilku innych klubach.
W jednym oknie nie ma szans na taka rewolucje jak wielu tutaj by chcialo.
Mozna podziekowac Bartomeu ze ten balagan będzie trzeba sprzątać następne 3 sezony.
Pjanic to nowy zawodnik i z miejsca ma byc fundamentem w pomocy? Do tego moze nowy pivot i Puig z De Jongiem i wszystko gra ładnie jak w fifie? Nie ma cudow.
0
@FDJ Po wczorajszych meczach straciłem wiarę w tych piłkarzy, dostali lanie jak Vegeta od Frezera..
0
@Coutinho007 Słaby srodek pola ale wszystkich wymienić się nie da.
Jak glowy pomocnikow maja poleciec to Rakitic Vidal niech zostanie De Jong Busquets na rezrwie, bedzie Puig Pjanic jeszcze jeden potrzebny. Alba tez powinien zostac bo nikogo lepszego nie znajda i za duzo tych zmian moze nie wyjsc na dobre, nowy napastnik potrzebny i raczej prawy obronca niz lewy.
Ciezko to poukladac bo do wszystkiego mozna sie przyczepic, taki balagan ale wielka rewolucja tez nie przejdzie. Nie ma szans zeby to wypalilo i mogloby zakonczyc sie tragedia. Tu musza zadzialac z glowa zeby wyjsc z tego syfu bo moze byc jeszcze gorzej jak zaczna dzialac na wariata.
Juz widze jak tylu zawodników odchodzi z Busquetsem na czele i nagle juz w grudniu wiemy że ligi nie wygramy i gonimy Atletico.
Tak jak pisalem to nie 2008 czy 2015 gdzie kregoslup druzyn byl jako tako gotowy. Tu nie ma nic tylko dziadek Messi i wielki balagan
1
@FDJ a dlaczego nie patrzysz chociażby na wychowanków? Wiadomo, że całej drużyny nimi nie zastąpisz, ale w zestawieniu z piłkarzami, którzy by zostali lub z tymi, których wypisał @Coutinho007 można by próbować powoli odbudowywać drużynę, bo niestety takie odbudowy trochę trwają. Ściągnęliśmy Trincao i Pedriego, w zanadrzu Wague i z wypożyczenia wrócił obiecujący wcześniej w Barca B Oriol Busquets, więc zamiast wypożyczać na darmo tych młodych i ich psuć, zacznijmy dawać im szansę na poważnie. Na pewno nie zagrają gorzej niż te dziadki. Cou też możnaby dać drugą szansę, gdyby przyszedł poważny trener z wizją i to poukładał. Jest jeszcze Fati, Puig, Araujo i Inaki Peña (zamiast Neto). Dokupić LO i ŚO, plus może środkowego napastnika. Kiedy zacząć odbudowywać drużynę i rozpocząć nowy projekt jak nie teraz? Niestety z Bartomeu będziemy musieli najprawdopodobniej jeszcze rok patrzeć na ten dramat i katorgę.
0
@XBlairrX czemu Busquets ma poleciec skoro moze zostac jako rezerwowy? Mamy De Jonga pivota po co wydawac pieniadze na następnego?
Lewy obronca ktory bedzie lepszy od Alby? Juz to widzę. Jedziecie po tym Albie a Firipo który w Betisie byl swietny kompletnie nie wie co grac w Barcelonie. Alba jeszcze sporo wnosiu i po Messimnz tych +30 to jest pierwszy zeby zostac. Tu prawy obronca potrzebny.
"na pewno nie zagrają gorzej niz dziadki" juz widze ten placz jak tylu zawodników na raz odchodzi i w grudniu walczymy z Atletico p drugie miejsce. Tu trzeba ten balagan posprzatac z glowa a nie wymyslacie scenariusze z fify albo fmema o jesteście pewni że to wypali. Z MU Chelsea tez tak mysleli i szybko sie obudzili
0
@XBlairrX ok Puig pokazal ze bedzie lepwzy od dziadkow Vidala i Rakitica ich mozna pozegnac. Inni niech to samo zroboa z Busqetsem w następnym sezonie ktory pelni role rezerwowego De Jonga.
Napastnik srodkowy pomocnik poza Pjaniciem i prawy obronca potrzebni.
De Jong Busquets, Pjanic Puig Robeto i Thiago(tylko ze o nim te cepy nawet nie mysla) wie może Coutinho, tak bym to widzial w pomocy a mlodzi niech wygryzaja Busquetsa ktory tak czy inaczej niedlugo pożegna się i z Barca i może z futbolem.
Kogo za Albe i jako rezerwowego pivota jeśli Busqets by odszedl i pewne ze dadza odpowiednią jakosc? Pieniądze tez trzeba policzyc i prawy obronca i napastnik beda troche kosztować.
A na koncu wszystko ma jakos grac i nie ma co dzialac na wariata. Glowy muszą poleciec ale za duzo tych glow wymieniacie jak na jedno okno. Juz calkiem cyrk na kółkach z Barcelony chcecie zrobić
0
@FDJ Wague jest prawym obrońcą, albo Semedo albo Roberto - jeden z nich mógłby zostać, a wtedy konkurowałby z Senegalczykiem lub raczej Senegalczyk konkurowałby z nim.
Zauważ, że nasze tzw. święte krowy bardzo dużo zarabiają, więc gdyby ich się pozbyć z pewnością odciążylibyśmy nieco budżet klubu. Busquets? Jeżeli byłby u nowego trenera TYLKO rezerwowym to niby nie jest to jakiś ogromny problem, ale też najlepsze lata ma już za sobą i uważam, że nie jest nam niezbędny. Obawiam się, że nawet jakby został jako rezerwowy to już kompletnie przestałby dawać nam cokolwiek, a po co trzymać piłkarza, który nic nie daje drużynie? W zasadzie ci starsi piłkarze, będący wychowankami sami powinni odejść jak Iniesta czy kto inny. Po prostu należy wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
1
@XBlairrX Wague to jeszcze większego ryzyko niz zostawienie Busquetsa w pierwszym skladzie. On jeszcze nic w Barcy nie pokazal.
O tym pisze ze Busquets powinien zostac jako rezerwowy a na jego pozycji powinien grac De Jong.
1
@XBlairrX jestem pewien ze Busquets z lawy wnosilby wszystko co trzeba a na pewno więcej niz byle grajek tylko po to zeby konkurować z De Jongiem a i tak ruwalizacje przegrac. Nikt tak nie zmotywuje De Jonga jak Busqets jako konkurent do gry ale najpierw do De Jonga musza cofnac na jego pozycje a nie upychac wyzej z Sergio w jednym skladzie
Mowie gdyby srodek pole byl cacy poukladany to takiego 5 Busquetsa mozna by oddać ale tu nie ma pomocy innycj trzeba wymienić i ulozyc to z glowa a nie na wariata ze zostanie jeden zawodnik ktory byl do tej pory w pomocy i gral na nienaturalnej pozycji, drugi ktory zagral 5 spotkan i trzeci który gral 5 sezonow jako obronca. Cyrk na kolkach
0
@FDJ Wague nic nie pokazał w Barcy bo nawet poważnej szansy nie dostał. I tak jak już pisałem - nie wierzę, że ci młodzi zagraliby gorzej od tych dziadków. My nie mamy już nic do stracenia. Trzeba zaryzykować.
1
@XBlairrX nie mamy nic do stracenia? Obys sie nie zdziwił. Mlodzi tak czy inaczej beda a takie ryzyko to czysty idiotyzm
Wystsrczy ze poleci Semedo Vidal Rakitic Suarez czy Umtiti a wiadomo ze sa jeszcze inni na wylocie.