- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
8
https://x.com/Alicja_Dobija/status/1294226575823708162
Ależ opozycja totalna sprzeciwiała się temu pomysłowi... w0w...
A teraz poważnie... Ja rozumiem że na te ich sprawowane funkcje i wiedzę którą muszą mieć ( chociaż wielu nie ma... ) powinni zarabiać i tego nie neguję ale nie dało się wybrać lepszego okresu? Np 2021 roku, jak prawdopodobnie zamieszanie z tą cała " Pandemią " i jej skutkami gospodarczymi dla wielu w jakimś stopniu miną? Nie... Musieli teraz to zrobić aby napluć w twarz i pokazać miejsce w budzie Obywatelom którzy potracili pracę, znaczą część dochodów, biznesy itp w wraz z tym wielu zdrowie psychiczne...
Po tym co oni teraz zrobili to powinna być Manifestacja w Warszawie taka, jaką żaden Marsz Niepodległości nie widział... Aby te wszystkie opasłe krowy w tym okrąglaku na Wiejskiej zrozumiały, że to nie oni są Polską i mogą robić co im się żywnie podoba tylko to MY, OBYWATELE, 38 mln LUDZI Rzeczypospolitej Polskiej możemy ich wykopać kiedy będziemy chcieli gdy ich arogancja i buta sięgnie jak obecnie ZENITU.
Napluli ludziom w twarz... Po prostu...
6
@FC1899Barca haha nawet pierwsza dama będzie miała pokaźną pensje a jej funkcja jest czysto reprezentatywna bez wpływu na cokolwiek
2
@FC1899Barca Tak wybraliście tak macie
2
@FC1899Barca https://zapodaj.net/253828465229d.jpg.html
0
@Jaca27 Niestety jest to niczym strzał w pysk.... ;|
9
@FC1899Barca Ojoj.. Ta zła i niedobra Konfederacja nie chciała podnieść sobie pensji ?? Ahh Ci Faszyści, co oni sobie myślą...