La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

62

Dopóki De Jong nie zacznie grać na swojej pozycji czyli na pozycji Busquetsa to będzie padaka grana.Ten chłop w Ajaxie robił co chciał a w Barcelonie duszą go na jakiś 8 czy 6.

konto usunięte

6

@Encore Barcelona lubi ustawiać piłkarzy na nie swoich pozycjach. Griezmann grał na skrzydle, Vidal czasami również. Dramat. ;d

2

@Encore Ciekawa opinia. Zwłaszcza patrząc na to że dotychczas grał najlepiej gdy grał wyżej. Piwot w 4-2-3-1 to zupełnie inna pozycja niż defensywny pomocnik u nas w 4-3-3.

konto usunięte

0

@Encore De Jong, Griezmann, Arda Turan i wielu innych - Barcelona to mistrzowie jeśli chodzi o wystawianie piłkarzy na nienaturalnych pozycjach.

1

@NeroTFP i Fabregas na 9 :D

0

@Nano22 Dla mnie on nie ma aż takich predyspozycji ofensywnych by grać wyżej.Na piątce może pokazać swoje największe atuty.

konto usunięte

1

@Encore Busquets obecnie nadaje się jedynie na statycznych przeciwników w LL.

1

@Encore ale Busquets gra na 6

0

@Encore Dokładnie. Dla mnie za rok pomoc - de Jonhg - Pjanic - Puig. To najlepsza opcja! Jak ja bym chciał żebym wróciło tempo i świeżość w pomocy. Tego już nie ma od pięciu lat!

Jeśli zostanie Rakitic i Vidal to będzie kpina, nie łudzę się, że Busquets odejdzie (najlepiej powinien zrobić to co Iniesta), ale niech już siedzi na ławie i gra w jakiś spotkaniach z ogórkami. A w ogóle co z młodym Busquetsem? Byłoby idealny do rotacji z de Jongiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?