La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

konto usunięte

8

Tego jeszcze nie grali, jeśli prawdą jest że Messi zagroził odejściem, jeśli nie zmieni się zarząd, to nie kto inny jak on powinien odejść pierwszy z tego klubu. Nie może być takiej sytuacji, że zawodnik coś żąda, zwłaszcza po tym co zaprezentował. Trzeba skończyć z tą starą kliką i wypłynąć na nowe wody.

konto usunięte

1

@Kurkmen Przecież to jest typowo polityczne zagranie środowisk opozycji obecnego zarządu.

konto usunięte

7

@Kurkmen Bardzo dobrze zrobił. Ten zarząd nie powinien odejść, on powinien zostać wypier......

konto usunięte

6

@FranzMaurer Ale jak mu obecny zarząd podwyżki w zarobkach i przedłużenie kontraktu oferował to przyjmowal je i nie przeszkadzala mu obecna władza XDD

konto usunięte

0

@Rust_Cohle dokładnie tak. Teraz wszystko przeszkadza, a ze swoje strony nie ma sobie nic do zarzucenia.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Zasłużył sobie na każde pieniądze. Tu nie o kasę obecnie chodzi, a o to, że tym klubem zarządza banda kretynów, z których smieje się cała Europa. Każda próba wymuszenia ich zmiany dla mnie jest odbierana pozytywnie

konto usunięte

1

@FranzMaurer to mógł to okazać nie przyjmując go i dając sygnał w ten sposób;)

1

@Kurkmen zgadzam się z tobą. Już za długo zarząd toleruje zachowania Messiego w ktorych stawia sie go ponad wszystko. Jeszcze patrzac na to ze jak dostawal coraz wieksze podwyzki pensji to mu nic nie przeszkadzalo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?