La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

konto usunięte

1

Pykne ze smiechi jak czytam te rewolucje gdzie nie zostaje nikt doswiadczony z wychowankow poza Messim i Alba. Tu potrzebny jeszcse i Pique i Sergio ktorzy znaja wartości klubu, moga je przywrocic i dać przykład mlodym jeski zostana w drużynie. Trzbea rozbic grupke kolesiow z Suarezem Vidalem Rakiticem bo za duzo tych staruszkow a ta 3 nie wie czym jest Barcelona a statusem taki grubasek Suarez to jest wyzej od Busquetsa czy Pique bo to funfel Messiego. Trzeba z tym skonczyc, 4 wychowankow liderow potrzebna tylko sami musza chciec odbidowac Barce i to co kiedys dalo Barcelonie sukcesy. Poczucie dumy ze to więcej niz klub.
Juz widze jak banda najemnikow sprawia ze Barca juz jest wielka :D nie ma takiej opcji, bedzie drugie United jeśli nie zostawia Pique Busquetsa, Alby a ci sie nie zmotywuja nie tylko na boisku ale i w szatni zeby naprawic pewne rzeczy w klubie.
Na pierwszy odstrzal Bartomeu bo to dziad ktory nic ni rozumie poza pieniedzmi i robi cyrk z Barcelony z Boatengami na czele zeby Messi mial rowiesnikow

9

@FDJ Busquets to już powinien być spakowany i czekać na cynk od agenta gdzie ma lecieć.

konto usunięte

2

@FDJ Wieku nie oszukasz, jeśli będą chcieli dalej grać tyle minut, to powinni robić to w innym klubie. Nie mogą i nie powinni grać tyle meczów w podstawie tylko dlatego, ze są wychowankami.

konto usunięte

1

@Striker ta. Wychowanek do odstrzalu a na jego miejsce najemnik ktory swoje skasuje i przywróci w Barcelonie blask l. Juz to widze

5

@FDJ Sergio nie nadaje się już do profesjonalnego futbolu. Może jakby nadal były lata królowania tiki-taki to by sobie w tym wieku jakoś względnie poradził. Ale piłka nożna wygląda dziś inaczej, taki gracz bez jakiejkolwiek motoryki jest pierwszy do odstrzału

konto usunięte

1

@Mr8lack Sergio zostaje i gra z De Jongiem na zmiane na pivocie, powoli ustępuje ale lider w szatni potrzebny i swoje pokazuje jesli sie zmotywuje. Jestem pewien ze jemu zalezy na Barcelonie tylko musi w koncu stac sie liderem w szatni wiec trzeba pozbyc sie takiego Suareza.
Tak jak napisalem zostaja wychowankowie a do odstrzalu najemnicy. Busquets nawet na lawce to lider i wartosci ktore trzeba wpajac nowym.

0

@FDJ "Jeśli w pewnym momencie zdam sobie sprawę, że moja ambicja osłabła lub nie radzę sobie fizycznie, odejdę z poczuciem dumy z tego, co dałem przez te lata klubowi." To są słowa Busquetsa z jednego z wywiadów z zeszłego roku. Jeżeli zostanie teraz to sie zwyczajnie ośmieszy. Jego czas sie skończył już z dwa sezony temu.

konto usunięte

3

@FDJ 32-letni facet, który nigdy nie przejawiał jakichkolwiek zdolności przywódczych "musi w końcu stać się liderem w szatni?" Aha.

konto usunięte

1

@Bykunn nadaje, nadaje tylko nie nadaje sie zeby grac co 3 dni. Swoje z lawki wniesie gdy trzeba

konto usunięte

1

@Misanthrope lepszy tlusty Suarez ktory wszystkich krzykiem ustawia. Aha.
Jesli odejdzie Suarez Rakitic Vidal to samym doświadczeniem Busquets bedzie jednym z liderów i to chodzi. Wychowankowie zoataja albo Barca zostaje w czarnej dupie a wasza rewolucje skonczy sie tym samym co za Gasparta jak pozegnali Guardiole.
Ze smiechu pekne z tym waszym myśleniem.
Busqets doświadczeniem i wartosciami z lawki wniesie wiecej niz ktokolwiek inny a jak odejdzie i on z i Rakitic i Vidal to nie zostanie nikt kto gral w pomocy do tej pory poza De Jongiem.

4

@FDJ Prawda jest taka, że to Busquets jest aktualnie jednym z największych problemów tej kadry, zaraz obok ślamazarnego Suareza. Busquets był przez lata centralnym elementem całej układanki Barcelony i całego jej stylu. Stylu, który w obecnych czasach jest zwyczajnie przeterminowany i każda drużyna wie jak go zneutralizować, a sam Busquets nie dość że nie ewoluował, żeby się do obecnej piłki dopasować, to jeszcze potracił część swoich atutów, a przez wiek jego największa wada w postaci słabej motoryki tylko się nasiliła. Bez zrezygnowania z Sergio nie będzie ani rewolucji, ani ewolucji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?