La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Nie możemy zacząć nowego projektu z nowym trenerem zanim nie odejdzie Bartomeu.
Jeśli przypadkiem następny sezon będzie bardzo dobry, (wygramy LM np.) To te dzbany znowu zaślepieni wygranymi wybiorą jakiegoś kolegę Bartomeu.I powtórzy się sytuacja jak miała ona miejsce w 2015. Nie można do tego dopuścić! A pisanie "trzeba wytrzymać jeszcze rok z tym zarządem " Jest też słabe : Messi tez będzie rok straszy i coraz trudniej będzie wchodzić mu na Jego poziom. Przez co traci sama Barcelona.#BartomeuOutNatychmiast!

konto usunięte

1

@Pawelsky no nie można do tego dopuścić bo Bartomeu nie może być wybrany na kolejną kadencję..

0

@Pawelsky Myślę, że nawet mało prawdopodobna w przyszłym sezonie LM nie uratuje Bartka. Poza tym on nie kandyduje i nikt z jego otoczenia też nie wygra.

0

@ksobi
Sory za błąd. W każdym razie wystawi swojego giermka, jak on sam był wcześniej giermkiem Rosella

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?