La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

1

Moze i sie powtarzam i jestem moralniakiem ale teraz autentycznie życzę Barcelonie najgorszego. Jak można się cieszyć że bartomeu został zwyzywnany bo źle klub prowadził. Bartomeu jest tak znienawidzony nie dlatego że tak słabiutko prowadzi klub, chociaż nie jest w tym mistrzem, ale nie ma za grosz umiejętności społecznych, nie umie wzbudzać w ludziach sympatii i ma wygląd frajera. Dlatego każdy jego ruch czy każda jego porażka jest rozduchiwana do granic możliwości robi się z niego jakiegoś diabła co niszczy Barcelonę co jest bzdurą a każdy jego sukces jest umniejszany. Gdyby ktoś fajny był na jego miejscu to nie byłoby takiej gęstej atmosfery wokół klubu i szukano by pozytywów czy podejmowano by próby usprawidliwienia go. O ile lubiłem to społeczność to teraz zobaczyłem że ludzie to głupie świnie bez samorefleksji, którymi kierują emocje. Nie istnieje sprawiedliwe ocenianie czy logiczna analiza. Śmiejecie się że real nie umie szanować legend bo ich należycie nie żegnają a człowieka któremu zwyczajnie nie poszło mimo że chciał dobrze traktujcie jak podczlowieka bez wartości

konto usunięte

1

@Kusco15 Tym bardziej, że za nim stoją wyniki. Natomiast faktem jest, że sytuacja finansowa Barcy jest dramatyczna. Nikt nie mógł przewidzieć koronapaniki, ale zarząd nie powinien był jechać na krawędzi licząc cały czas na bańkę finansową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?