La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

0

Ale patrząc na zarząd to są cwani jak politycy. Wiedzą że Messi nie odejdzie w tym roku a jak odejdzie to już będzie nowy zarząd i to na nich spadnie wina że nie potrafili go zatrzymać. Zatrudnili trenera który jak nic nie wygra to go nowy zarząd zmieni a jak wygra to przypiszą sobie. Z transferów może będzie wymiana Grizzman i Dembele za Neymara i święte krowy będą dalej zadowolone. W tym klubie to już nie ma co zbierać, tam za chwile to na prąd nie będzie a co dopiero 700 milionów na pensje.

konto usunięte

0

@rafik300010 Wszystko, co napisałeś jest smutne oprócz oczywiście przedostatniego zdania.

0

@LuisSalvano Pisałem to wiele razy że to jest Gaspart cześć druga tylko gorsza. Tamten miał tyle honoru i sam się poddał do dymisji a Ci będą do końca żeby jeszcze więcej zabrać.
Jak bardzo nie lubię Realu tak zarządzanie mają na najwyższym poziomie, tam nie ma sentymentów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?