- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
64
Proszę się odczepić od Alby. Ostatni do wywalenia ze świętych krów, to jest wciąż topowy piłkarz. Gra z dużym zaangażowaniem, zależy mu. Czasem posymuluje i popajacuje trudno, ale lepszego piłkarza na tę pozycję nie znajdziemy. Trzeba ściągnąć dla niego następcę, ale Alba wciąż może nam dać bardzo wiele.
Nie chodzi o to, żeby wypieprzyć każdego, kto ma powyżej 30 lat. Club de amigos powinien zostać rozbity, ale ten kto się jeszcze nadaje, powinien zostać.
Messi, Alba, Pique - si
Suarez, Busquets, Rakitić - no
7
@Bartek22 Fajnie że ktoś tu wymienił Pike. Mam nadzieję że on akurat zostanie.
2
@Bartek22 Alby nigdy nie lubiłem jakoś szczególnie, a od paru sezonów przez jego nieustanne pajacowanie to się nie nasiliło. Razem z Busquetsem są zawodnikami, których odejścia nie będę żałował.
0
@PatrychoO Czyli chcesz go wywalić, bo pajacuje?
0
@Bartek22 między innymi. Oprócz tego jest już zużyty i nie ma psychy, żeby walczyć o największe cele.
1
@Bartek22 Chyba bym też tylko tą trójkę zostawił ale już raczej ograniczył ich rolę no może po za Leo, choć i jemu czasami przydało by się żeby usiadł.
2
@PatrychoO To są utarte zwroty, które wszyscy powtarzają bez zastanowienia.
2
@PatrychoO Gdyby każdy w Barcy miał taką psyche jak Alba (bez polemiki czy ma zdrowo w bani xD), to Barca napewno nie dała by sobie strzelić 8 bramek .
4
@Bartek22 problem w tym, że Messi na boisku widzi jedynie Albe i Suareza. Chodzi o to aby pozbyć się utartych, przewidywanych schematów. W dodatku głowa nie jest mocną stroną Alby. Potrzebujemy zmiany mentalności w zespole. A z Albą będzie o to trudno.
W dodatku Jordi jest jednym z niewielu piłkarzy którzy swoim transferem mogą do budżetu wnieść nieco więcej niż tylko oszczędność na ogromnej pensji.
W dodatku przypominał, że Alba nie tak dawno podpisał bardzo długi kontrakt. Jeśli nie pozbędziemy się go teraz to później będzie z tym duży problem.
1
@Bartek22 Grimaldo by sprowadzili.