La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

14

Z tym Busquetsem to chyba jakiś blef agenta, on jest bardziej do odstrzału niż Suarez, bo Gruby moim zdaniem dalej ma papiery przynajmniej na dobrego rezerwowego, jeśli mu polecieć na pensji. Busquets przy obecnej grze, formie i zaangażowaniu, nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. Roberto bym nie ruszał bo to wszechstronny zawodnik, który jednak czy to w pomocy czy na prawej obronie pewną jakość zapewnia. Najważniejsi do odejścia to moim zdaniem Busquets, Vidal i Rakieta, czyli cała nasza kreatywna pomoc z tego sezonu.

0

@panczo Suarez nie jest dobrym rezerwowym, bo ma duży kontrakt, drze ryja na młodych i jest w większości meczów bezproduktywny.
On i Busi to największy rak tej drużyny, zaraz po nich Sergi Roberto.
Połamanych i ławkowiczów typu Rakitić nawet nie liczę, bo wiadomo że są do odstrzału.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?