La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

1

Coś mi się wydaje że na przebudowę składu w tym sezonie nie ma czasu. Przespalismy okno transferowe. Koeman, który oficjalnie nie jest jeszcze trenerem, ma jeszcze rozmawiać że starszyzna, pewnie po ich urlopach. I kiedy czas na ewentualne ruchy transferowe? Też chodzi mi o ewentualne kupno następców. Znając naszą sytuację kluby będą walily zaporowe stawki...

6

@betonito O prosze, 1,5 miesiąca zostało a my już przespaliśmy okno.

0

@Striker 1,5 miesiąca to nie tak dużo żeby sprzedać 3/4 składu.

0

@MaŁolat Normalnie okno od początku do końca trwa 2 miesiące, więc żadna praktycznie różnica.

0

@Striker Chodzi o to że zamiast mieć już przemyślany plan a teraz podczas okienka go realizować to zarząd dopiero teraz będzie omawiał kogo sprzedać itd. Barca powinna pożegnać co najmniej 9 piłkarzy (nie sprzedała jeszcze ani jednego bo Arthura nie liczę) a mowa nie o sprzedażach a o potencjalnych wzmocnieniach.

0

@MaŁolat Wiele można temu zarządowi zarzucić, ale sądzę że oni już po przegranym mistrzostwie mieli jakiś plan. Wiadomo że on został drastycznie "podkręcony" po meczu z Bayernem, ale jakieś negocjacje już się odbywały od dawna.

0

@Striker Tu trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć kto zostaje w klubie a kto jest na sprzedaż lub ewentualne wypożyczenie a prawda jest taka że jest problem od 2 lat żeby sprzedać kogoś takiego jak Rafinha więc o czym my mówimy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?