- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
2
Jak Koeman chce Van den Beeka oraz Pedriego w kadrze, to musi zrobić porządek w lini pomocy.
Obecnie mamy - De Jong, Puig, Pedri, Vidal, Roberto, Pjanić, Busquets, Rakitić, a wrócić ma jeszcze Coutinho, Alena i inni z wypożyczenia. Trochę dużo ludu na 3 pozycje.
Jak dla mnie to powinni grać najlepsi. Nie Ci co mają nazwisko, a serce, bo to serca jest nazwiskiem Barcelony. Kto nie ma samomotywacji, niech wiruje z tej ekipy.
Na chwilę obecną w lini pomocy bym widział : De Jong, Puig, Coutinho. Na ławkę : Vidal, Pedri, Roberto, Alena.
Z przodu podobnie : Messi, Suarez, Dembele, Griezmann, Trincao, Braithwaite, Fati.
Atak powinien być : Fati/Dembele - Messi - Trincao.
Na ławce : Suarez, Fati/Dembele + nowy zawodnik.
2
@Naturopata Tylko jeden pomocnik o inklinacji defensywnej w podstawie? Kiepsko to widzę. Moim zdaniem optymalny wybór to de Jong-Pjanić-Puig.
0
@JimMorrisonFCB chyba niewiele meczów Pjanića widziałeś jak chcesz go w pierwszym
0
@JimMorrisonFCB tak, wystarczy w zupełności. Kiedyś mieliśmy pomoc w takim wydaniu i przynosiło to efekty.
Jeden defensywny, jeden do rozgrywania i jeden ofensywny. Non stop atakujemy, więc tych piłkarzy do klepania jak najmniej.
0
@Naturopata Ostatnio nie zauważyłem żebyśmy non stop atakowali, poza tym nie można się sugerować tym jak było kiedyś, bo teraz w zespole są zawodnicy o zupełnie innej klasie.
2
@GIGAKOKS Wystarczy mi że miał więcej asyst niż cała nasza pomoc razem wzięta.
0
@GIGAKOKS Może i miał różne okresy ale podaj mi u nas po za chyba w sumie Puigiem choć 1 pomocnika z takim przeglądem pola i precyzyjnym podaniem za linię obrony.