La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

konto usunięte

1

Byliście kiedyś zwolnieni z roboty? Wszystko jedno, czy to była praca tymczasowa / dorywcza, czy taka, z którą wiazaliscie dłuższą przyszłość. Okresu od marca (czas pandemii) nie liczę.

Ze mną dwa razy rozwiązano umowę. Za żadnym z tych miejsc nie tęsknię, a z jednego to wręcz cieszę się, że mnie usunięto, bo to miejsce to był dramat pod wieloma względami :p

18

@LuisSalvano Byłem tu przed gorącymi dyskusjami.

3

@LuisSalvano Nigdy w sumie zawsze to ja się zwalniałem gdy mi coś tam nie pasowało.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Wątpię, aby tu był wielki ruch. Tak to jęczą, że piszę ciągle o Neyu, ale jak poruszam inny temat i zachęcam do dyskusji to jakoś udają, że nie widzą.

konto usunięte

0

@LuisSalvano zapytaj Setiena i Valverde :D

konto usunięte

15

@LuisSalvano Wyebaly mnie z monopola,bo wypiłem 14 lechów,potem zacząłem rozdawać towar mówiąc:
- Bierzcie i chlejcie z tego wszyscy,to jest bowiem alkohol mój,a Zygmunt i tak mi uja płaci, więc mam to w pupie.

konto usunięte

6

@dominik127pl najlepsze konto na La Rambli XD

konto usunięte

0

@dominik127pl Może za kilka lat dojrzejesz, tego ci życzę.

konto usunięte

5

@LuisSalvano Wypluj te słowa,ja ci nigdy źle nie życzyłem.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?