- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
20
Obecna sytuacja pokazuje jak bardzo jesteśmy piłkarsko śmieciem. Jeśli taki Lyon potrafi rywalizować z Bayernem jak równy z równym a my tracimy w jedynm meczu z Bayernem 8 goli to o czym to świadczy??? Nawet zmiana trenera nic nie da. W klubie są potrzebne zmiany i to ogromne. Do wypieprzenia jest połowa składu. Trzeba zastąpić wypalonych piłkarzy na młodych i rządnych sukcesu piłkarzy, którzy będą wyrywać murawę z korzeniami.
1
@Piotr,1985 gorszy mecz mielismy nie ma co rozpamietywac tego meczu
4
@Piotr,1985
Przecież każdy mecz jest inny, myślisz, że jak wygraliśmy z Napoli chwilę wcześniej 3:1 to Bayern by ich rozniósł 11:3?
1
@Piotr,1985 Bayern jesienią przegrywał 5-1 z Eintrachtem Frankfurt.
Na pewno taka porażka świadczy o potrzebie zmian. Ale jak wielkich? To się okaże dopiero, gdy zacznie się te zmiany robić.
Dlatego szkoda, że nie zaczęliśmy ich robić już po Anfield czy nawet po Rzymie.
0
@pawelfcb2010 Dokładnie zmiany powinny bec dawno już przeprowadzone. Takiego Suarez, Busquetsa czy Rakitoća nie powinno być już tutaj od dobrych 2 lat. Gdyby Barca 2 lata temu poataonowiła pozbyć się piłkarzy których wymieniłem to byśmy dostali za nich na prawdę dobre pieniądze a w obecnej sytuacji to ja nie wiem czy za nich wszystkich dostanie 50 mln euro. Wszystko za tego zarządu jest nieudolne. Przykro się to ogląda, ale jeszcze trochę i wszystko zaczniemy od nowa jak zostanie wywieziony na taczkach ten okularnik i reszta jego bandy.
1
@Kubix93 przypomnij sobie mecze z Romą, albo Liverpoolem. Było źle w tych dwóch meczach, a spotkanie z Bayernem było podsumowaniem tego co się dzieje w klubie.