La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

9

Brak wyników, trofeów i w konsekwencji frustrację Messiego można zrozumieć, ale moim zdaniem, Leo do obecnej sytuacji dołożył swój kamyczek do ogródka. Przede wszystkim obudowywanie drużyny wokół kolegów, szczególnie Suareza i Alby (ten skądinąd spisywał się raczej dobrze) wytworzyło pojawienie się tzw. świętych krów, nie ułatwia to aklimatyzacji nowym zawodnikom, którzy traktowani byli często gęsto jak konieczni do liczby statyści. Po drugie, kompletnie wyj***e na trenerów, okazywany brak szacunku do Sarabi i odwracanie dupą, kiedy ten coś do niego mówił. Po trzecie, o ile jako piłkarz można Messiemu dać dziesiątkę, to jako kapitan jest fatalny i nijaki. Ma tak po prostu wyj***e, a po przegranej chce zwijać zabawki.
Moim zdaniem, decyzja powinna zależeć od Messiego, ale Koeman w przypadku pozostania powinien pozbawić go opaski kapitańskiej. Z odejścia też nie robiłbym tragedii. Dwa albo trzy sezony temu za Rakitica PSG chciało ponoć płacić kwtoy rzędu 80 mln, pociąg pojechał, za Rakiete obecnie wezmą może z 5 mln. Na Messim można też spokojnie zarobić, oczywiście to nie ta sama persona i znaczenie dla klubu, ale jeżeli chciałby odejść... żaden piłkarz nie może być ponad klubem, również Messi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?