La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

konto usunięte

5

Nikt nie podważa zasług Messiego dla Barcelony. Po prostu ludzie nie chcą, aby zespół był budowany wokół 33-latka. On powinien być dodatkiem, a nie centrum nowego projektu.

7

@Kurkmen ten 33-latek zjada całą ligę nawet będąc w słabszej formie.

konto usunięte

3

@Azi to, że zjada nie jest powodem, aby budować zespół wokół niego. Jak widać taktyka Messi i 10 pachołków funkcjonuje dosyć średnio, bo nawet na krajowym podwórku nie udało się obronić.

0

@Kurkmen Racje, ale dodatkiem to przesadziłeś :)

1

@Azi I w jaki sposób to zmienia to co napisał kolega wyżej? Oprzyjmy nowy długoletni projekt na piłkarzu, który za 2-3 sezony zniknie.

2

@Kurkmen Co z tego, że ma 33 lat jak nadal gra na świetnym poziomie. Po prostu trzeba normalnie budować zespół. Trzeba wprowadzić nowych ido tego Messi. Potrzeba gry zespołowej wtedy Messi będzie lepiej wyglądał. To, że Messi zostanie to noe znaczy.m że zespół będzie budowany pod niego.Niestety ten cudowny zarząd tak robi, przy czym niszczy Barcę jej przyszłość i Messiego. Trzeba budować zespół na czas bez Messiego, ale nie róbmy z Messiego przeszkody. Da się tą przyszłość budować z Messim mając pod uwagę przyszłość, tylko robić to z pomysłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?