La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

7

W ogóle widzę że niektórzy niczego się nie nauczyli po aferach z Neymarem. Nawet jeśli Messi by odszedł teraz za 250 mln to niby kogo Barça miałaby kupić? Wszystkie kluby natychmiast stawiałyby ceny zaporowe za swoich piłkarzy wiedząc że Barça jest w desperacji i że ma mnóstwo pieniędzy do wydania. Jak było z Coutinho? Jak było z Dembélé? Wiem że ludzie mają krótką pamięć i większość nie potrafi myśleć no ale bez przesady.

konto usunięte

0

@Nano22 jest griezmann, coutinho ostatni rok Bartomeu więc mam nadzieje, że nikogo by nie kupili.

konto usunięte

0

@Nano22 Już chyba raz popełniła Barca błąd, że od razu chciała wydać kasę którą dostała. Teraz pewnie by poczekali ;)

0

@Nano22ŁŁatwo zgadnąć co byśmy zrobili bo tak jak mówisz już tak było z Neymarem. Dostalibyśmy powiedzmy to 700 milionów za Messiego. I odrazu rozwalilibyśmy je na piłkarzy kosztujących po 150-200 milionów każdy. I każdy z nich by się nie sprawdził tak jak Coutinho, Dembele i Griezmann. Zawodnika który ratuje klub wymienilibyśmy na drogie wydmuszki.

0

@Nano22 jest różnica. Co Bartomeu by zrobił - sam sobie dałeś odpowiedź, Agi mógłby zrobić i co zrobiłoby większość dobrze prowadzonych klubów to już zupełnie inny temat. Nie ważne ile by dostali za Messiego, powinni się wzmocnić tymi zawodnikami, którzy są potrzebni, nawet jeśli nie kosztują kosmicznych kwot. W klubie jest trochę piłkarzy na których warto postawić + można szukać okazji na rynku. Tylko trzeba mieć dobrego dyrektora sportowego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?