La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1774 Culés

0

Ludzie średnio co 10 lat rosną 2 centymetry. W czasach Tysona jak byli wysocy zawodnicy, zresztą i tak sporo mniejsi niż dzisiaj, to albo byli bumami albo cpunami albo mieli poniżej 100kg. We wszystkich sportach dochodzi do rozwoju. Tyson miał problem co byli wysocy a teraz są tacy ciągali. Ważna rolę odgrywa tu też to w jaki sposób porównujemy rzeczywistość. To co było w dzieciństwie glorfkujem a to co widzimy jako dojrzali jest takie bez smaku. Nie raz ludzia wydaje się że kiedyś to było lepiej co jest bzdurą. I tak samo wspomnienia z Tysonem spowodowane tym jak odbieraliśmy rzeczywistości jako dzieci.


konto usunięte

2

@Kusco15 Wychodzi, że w czasach Chrystusa ludzie mieli ujemny wzrost. Dzięki. W czasach Tysona jak ktoś był wysoki to musiał być ćpunem albo bumem. You made my day.

0

@koziar byli bardzo mali i dopiero od jakiegoś czasu kiedy ludzie zaczęli mieć nieograniczony dostęp do jeść zaczęli rosnąć tak szypko. Legionista co miał 170 cm to byk gigant

0

@koziar Tucker cpun uzależniony od heroiny. Biggs alkoholik zresztą bardzo słaby ogólnie. Reszta nie była w czołówce. Mieli więcej przegranych jak wygranych albo byli chudzi jak szkapy

konto usunięte

0

@Kusco15 Tymczasem Joshua przegrywa z niskim, grubym Ruizem, który jest zdecydowanie gorszym bokserem od Tysona. Dzisiejsza czołówka wagi ciężkiej prócz Tysona Fury nie miałaby czego szukać w czasach Lenoxa, Tysona czy Holyfielda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?