La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

3

Piłkarze często wypowiadają się pod publikę, ale mnie strasznie drażnią niektóre wywiady. Taki Suarez dał Barcy bardzo wiele, ale teraz to już nie jest ten sam piłkarz. Gada coś, że chcę jak najlepiej dla klubu i najchętniej by został.

Wiesz Panie Suarez co byłoby najlepszym rozwiązaniem dla klubu? Jakbyś zredukował swoją pensje do kilku milionów (w sumie w Europie nikt mu nie da dużo więcej) i zgodziłbyś się na rolę zmiennika na sezon albo dwa tak aby można było wprowadzić inną 9 i jednocześnie mieć w odwodzie dobrego i doświadczonego zmiennika.
Oczywistym jest, że on by na takie coś nie poszedł bo nawet Xavi i Iniesta poszli za kasą do egzotycznych lig i też by się nie zgodzili na takie warunki. I ja ich rozumiem, jak mogą zarabiać to niech zarabiają, ale Suarez ma ogromną pensje, a daleko mu do swoich topowych sezonów, więc pozostaje odejście i wprowadzanie kogoś innego bo i tak nas to czeka.

konto usunięte

2

@ShinobiQWE Xavi jak najbardziej poszedł za kasą. Nie rozumiem zdziwienia, ale Iniesty Mi tu proszę nie szkalować. On mógł grać za dużo więcej.

2

@ShinobiQWE halo. Suarezowi ktoś ten kontakt dał. To że siedzą tam imbecyle które dają takie pieniądze graczom po 30 i nie robią np regresywnych kontraktów to nie jest wina zawodników

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?