La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

0

Wszyscy mają problem, że Bartomeu nadal jest Prezydentem.
Problem w tym, że jedyne rozwiązanie to zgłoszenie wotum nieufności wobec zarządu, wszyscy cules by musieli to zrobić. Skoro nikt nie składa wotum wobec Bartomeu to oznacza, że cules są zadowoleni z jego zarządzania klubem, gdyby było inaczej to sytuacja by wyglądała inaczej. Kabaret tworzy się i cyrk jeżdżący na kołach z Barcelony, niby większość niezadowolona ale nikt nie podejmuje żadnych kroków haha.

3

@monsterrize a co da to wotum? Zanim by to zorganizowali, uzyskali pozwolenia, zebrali podpisy to byśmy mieli już rok 2021. A gdzie jeszcze czas na wybory.

0

@Yoshi94
Jak by chcieli to by to zrobili bardzo szybko i w trybie natychmiastowym zarząd by poleciał. Tak się dzieje w wielkich korporacjach i tak się dzieje w wielkich klubach sportowych, ta sama zasada, te same procesy, wszystko wygląda tak samo.

1

@monsterrize Wotum to jest czasochłonny proces, który na bank dodatkowo będą przeciągać, nie opłaca się tego organizować skoro Josep w następny sierpień się zawija, a jak było ostatnio i jak się skończyło? :

"Benedito opowiedział też o trudnościach stawianych przez klub w trakcie całego procesu. – Nie spodziewaliśmy się, że ten proces będzie tak trudny z powodu działań klubu. Wymierzali nam kolejne ciosy w trakcie konferencji, stawiali mniejsze lub większe przeszkody. Od początku był kłopot z terminem, ale też z logistyką. Pomijając wysokie ceny namiotów (1300 euro za jeden dzień), chcieliśmy zamontować swoje własne kserokopiarki i nam zabroniono. Użyczono nam cztery urządzenia, które były bardzo wolne i szybko się popsuły. W dodatku miały zamontowany licznik, by nas kontrolować. To powodowało duże kolejki. Również klubowa ochrona wcale nam nie pomagała, utrudniano nam wjazd na stadion – powiedział."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?