La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

0

No to znamy zespół sezonu.A kto waszym zdaniem sobie nie poradził w tym sezonie?Która drużyna nie sprostała oczekiwaniom?

3

@Encore Barcelona xDDD

5

@Encore Jeśli chodzi o sezon LM to przede wszystkim Liverpool.

0

@IronSanHybrid Czy ja wiem.Miales duze oczekiwania?

0

@IronSanHybrid pytanie, czy ktokolwiek od nich czegoś oczekiwał :D

0

@IronSanHybrid Za rok będzie lepiej xd

0

@Encore Barcelona :D

1

@Encore @PatrychoO po klubie z Leo Messim i gigantycznych pieniądzach na transfery należy czegoś oczekiwać, a nawet wymagać. Ja oczekiwałem choćby La Ligi.

1

@Coutinho007 A dla mnie chyba jednak City.

0

@Encore Co do oczekiwań czy miałem? Jak widziałem co oni grają jakoś w Listopadzie to już czułem, że sezon stracony będzie.

2

@Coutinho007 Ja to chyba już takie małe oczekiwania mam że taki sezon nie robi na mnie wrażenia xd

0

@Encore Taki sam ten przejściowy za Koemana będzie. Zobaczysz ale wolę 2 takie sezony niż jak Milan żeby się skończyło. Oby Ronald podołał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?