La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

3

Wiecie co jest najlepsze, że ktokolwiek by nie przyszedł to również pożegnałby Rakitica, Vidala czy Umtitiego bo o nich się mówi. Tylko, że to było wiadome.
Po co ta gadka, że odejdą piłkarze którzy ukształtowali sukcesy klubu skoro czytam, że już liczą na Albe i Pique, a Busquets pewnie co najwyżej usiądzie na ławce.
Za same pieniądze z kontraktów Suareza, Busquetsa, Pique, Coutinho oraz Alby już można zrobić inwestycje długoterminowe i w końcu zbilansować listę płac.
Jeżeli przynajmniej dwóch z wyżej wymienionych piłkarzy nie odejdzie, to żadna rewolucja nie nastąpi. Coutinho nie liczę

0

@pawel0304 Busquets i Suarez muszą odejść. Obaj dali mam wiele, ale jak się żyje cały czas przeszłością to nie ma co liczyć na dobrą przyszłość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?