La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

5

Oddawać Suareza za darmo rozwiązując z nim kontrakt (edit. jeszcze czytam, że mamy mu go wypłacić to już w ogóle brak słów) to będzie szczyt debilizmu, mógłby być solidnym jokerem, jego płaca wynosi ponad 20 milionów czyli tyle ile wydali na Braithwaita, który ledwo co powąchał murawę. Najlepiej rozwiązywać kontrakty i oddawać za darmo a potem brać co popadnie bo nie ma kto zastąpić kontuzjowanych graczy. Pierwszy w kolejne do odstrzału powinien być Busquets a potem dopiero Luis i dalej Pique, Alba oraz waleczny Roberto. Jeśli zawodnicy zgodzą się na obniżkę pensji i zaakceptują rolę zmienników to nie widzę powodu, dlaczego mamy ich oddawać komuś za darmo. Minimum po 20 milionów za takich graczy jak wymieniona święta piątka.

6

@MrShakira debilizmem będzie rozwiązać z nim umowę wypłacając mu resztę kontraktu, bez sensu, to tak jakby został jeszcze rok ale siedział na trybunach

0

@Transu96 właśnie przeczytałem posty niżej... cały świat będzie mógł ponownie nas wyśmiać ale w sumie chyba już się przyzwyczailiśmy. W sumie Suarez ma dobry argument, żeby nie rozwiązać kontraktu - kazać go w pełni wypłacić.

0

@MrShakira Ja bym jako pierwszwgo dał Vidala. Busi mimo wszystko jest duzo bardziej dla nas zasłużony, drugi Umtiti, trzeci Roberto lub Busi, czwarty Ivan i dopiero ostatni Luis. W takiej kolejności.

0

@Coutinho007 o tych nawet nie wspominałem ale to nie znacz że mają zostać, po prostu ich odejście jest bardziej oczywiste

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?