La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

2

Po co City miałoby ściągać Messiego?
Mają na prawej stronie Mahreza, Torresa, a nawet Sterling wymienia się pozycjami lewa/prawa strona. Bliżej Środka gra też Bernardo czy oczywiście KDB. Dla mnie ten transfer nie ma sensu.

konto usunięte

0

@potrojnakorona marketing

konto usunięte

2

@potrojnakorona False 9 za aguero chociażby

konto usunięte

4

@potrojnakorona i co im że Sterlinga jak w ćwierćfinale LM przy 1:2 nie strzela z metra na pusta. To już nie pierwszy jego babol tego typu.

0

@potrojnakorona IMO City ma zbyt dobry i dobrze ułożony długofalowy projekt sportowy, żeby ściągać za chore pieniądze i na chorym kontrakcie 34-latka... Pep raczej nie zaryzykuje tego co zbudował dla kaprysu w postaci Leo, który pogra sezon max. 2 na poziomie, który nie pracuje dla zespołu, nie gra w defensywie, nie pressuje i w gruncie rzeczy nikt nie wie, czy w ogóle w PL sobie poradzi.. tylko PSG ew. ManU byłyby na tyle głupie, żeby obecnie się na taki ruch zdecydować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?