- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
18
Raczej nikt tak wprost nie będzie się cieszył z odejścia Messiego z przyczyn oczywistych. Ale
1. Jeśli zostanie do końca kontraktu i odejdzie po sezonie za darmo to wolę żeby odszedł teraz i go ktoś kupił
2. Jeśli zostanie i dostanie podwyżkę to kategorycznie wolę żeby odszedł
3. Jeśli zostanie i wymusi tym samym pozostanie np Suareza, to wolę żeby odszedł
4
@Bykunn Albo mnie jeszcze poranne leki trzymają, albo coś się w świecie zmieniło. Piszesz same kontrowersyjne posty i ze wszystkim się zgadzam. Tamten poprzedni rozwinąłbym jeszcze o to, ze dla mnie nawet R10 nie jest naszą legendą, bo po pierwsze był za krótko na szczycie po drugie on powinien być bardziej przestroga dla innych, a nia autorytetem co automatycznie skreśla go z bycia legendą.
1
@masq Zgadzam się :D Widzisz dobry dzień dzisiaj mam haha
2
@Bykunn Zgadzam się ze wszystkimi postulatami.
Dodałbym jeszcze, że na miejscu Messiego zawinąłbym się, bo tu może już nic nie wygrać w Europie.
1
@Bykunn Zgadzam się, od siebie dodam, że jeśli odejście Messiego oznaczałoby odejście Bartka (średnio w to wierzę, ale po takiej akcji to nienawiść wobec niego eskaluje kilka poziomów wyżej). Serce zaboli, no ale w klubie jak w życiu, trzeba iść do przodu a nie głaskać się po główkach.
0
@Bykunn rzadko się zgadzamy, ale w tym wypadku całkowita zgoda. Chciałbym nowego projektu już bez niego. Po prostu, po ludzku przejadło mi się to spuszczanie nad nim. Pożegnać z należytymi honorami i wypłynąć na nowe wody.