La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

0

Czemu to wszystko się nie zaczęło wcześniej? Ten bunt powinien mieć miejsce już dawno temu. Bartomeu od kilku lat już nie robi tego co jest najlepsze dla klubu. Ale to teraz nagle, kiedy w końcu Bartomeu po takiej klęsce zaczął coś robić, zatrudniony jest nowy trener, następuje czystka w składzie budza się zawodnicy i wszczynaja jakiś bunt? Czemu to się nie działo po porażce z Liverpoolem? Wg mnie cała ta sytuacja dosyć jasno wskazuje na to, że doświadczonym zawodnikom nie spodobało się, że nagle są odsuwani na bok i się obudzili z buntem, bo nagle się okazało, że po tylu latach kiepskiej gry ktoś miał odwagę im powiedzieć, że już się nie nadają. Chciałbym żeby było inaczej, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?