La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

5

Messi jest najlepszy w historii, to jasne.
Jednak Messi jest też ponoć kapitanem tego klubu. Kapitanem kibiców Barcelony.

Co nasz kapitan zrobił po kompromitacji?
Wytłumaczył się kibicom? Przeprosił?

Nie, chce uciec z klubu bez słowa bo nowy trener chce się pozbyć jego kumpla.

W takiej sytuacji nie wyobrażam sobie by ktoś taki miał znów wybiec z opaską kapitana. A jeśli mamy robić rewolucję to może naprawdę od zera? Podziękować za piękne lata, naprawić zniszczony budżet płacowy i próbować wykorzystać potencjał Griezmanna i Coutinho.

Żaden z nich nie da nawet w połowie tyle co Leo, jednak jeden i drugi pokazywał swego czasu ogromny potencjał. W dodatku jeden i drugi miał swobodę niczym Argentyńczyk.

Od 2015 roku Ligę Mistrzów wygrywały zespoły bez Messiego. W tym roku La Liga wygrał zespół bez Messiego. Jaki jest wniosek? Da się wygrywać puchary nawet bez najlepszego w historii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?