La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

1

Przypomniała mi się rozmowa z kumplem z 2009 albo 2010. On jest kibicem Realu i powiedział wtedy, że z zazdrością patrzy na przyszłość Barcy. Mnóstwo wychowanków przywiązanych do klubu do tego na wielu pozycjach młodzi piłkarze. Wystarczy później tylko kolejno dokonywać kolejnych wzmocnień albo wprowadzać kolejnych wychowanków.
Jak teraz to śmieszni brzmi, w 10 lat Barca wróciła do budowania składu od nowa, a patrząc na takie United to wcale nie jest takie proste i powrót do czołówki może trwać latami.

A co do Messiego, wydaje mi się że odejdzie. Widać po Leo, że on nie ma już siły ani cierpliwości. A w City wiedzą, że Messi może być tym brakującym elementem do upragnionego triumfu w LM więc nie będą żałować kasy. Do tego Gaurdiola jako trener więc tym bardziej zwiększa to szanse na transfer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?