- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
18
Ja wiem, że zarząd jest beznadziejny, ale nikt mi nie wmówi, że przez nich gramy jak ofermy. To zawodnicy grają, nie zarząd. Więc nie rozumiem zwalania całej winy na zarząd. Czy w rewanżu z Roma czy Live winny był zarząd? Z Bayernem też? Mamy w drużynie kółko wzajemnej adoracji, które trzyma się razem i nie daje z siebie maxa. To jest największy problem. Barcelona przespała wymiane pokoleniową i to jest największy błąd zarządu. Nie wymieniali na bieżąco tylko dawali kontrakty za zasługi. A teraz piłkarze się odpłacają sami widzimy czym...
8
@VenoM Weź się zastanów kto podejmuje decyzje. Zawodnicy czy zarząd? I czy zawodnicy wychodząc na boisko zapominają o tym jaka atmosfera panuje w klubie? Że wszystko wypływa do mediów? Czy może ma to jednak wpływ na postawę na boisku?
10
@Azi No tak, jakaś sprawa wypłynęła z zarządu to sobie będę truchtał, po co się starać. Potem ponarzekam, że słaby zespół mamy. lul
4
@VenoM Jestem idiotą skoro oczekiwałem że potrafisz cokolwiek zrozumieć...
4
@Azi Pewnie, to zostawmy tych samych piłkarzy jak się zarząd zmieni. Wina zarządu, że Suarez się potyka o własne nogi, czy drewniany Busquets co czasem nie wie gdzie się znajduje, albo Rakitic co ma pełne gacie kiedy trzeba zagrać piłkę do przodu. Zarząd zawalił, ale czas najwyższy zacząć rozmawiać o piłkarzach, bo ich postawa jest po prostu żałosna. Wiadomo, to jest powiązane. Rewolucja i wyniana pierwszej 11 powinna nastąpić 2 lata wcześniej.
5
@VenoM Naprawdę? Zarząd powinien już dawno wymieniać skład, a oni kontrakty podpisywali. To jak gramy jest winną zarządu, ci piłkarze są wypaleni od dawna.
0
@szela1899 Dlaczego łączysz wywalenie Bartomeu z pozostawieniem tych samych zawodników? Gdzie tutaj jest jakiś związek przyczynowo-skutkowy?
e: przecież Bartomeu rządzi od 6 lat. I przez cały ten czas szkielet zespołu jest ten sam. I co? To Bartomeu ma być nagle tym, który ten szkielet zmieni? Skoro nie zrobił tego przez ostatnie 6 lat? Z jakiej racji to miałoby być prawdą?
2
@Kamiloza91 Bez jaj.
To nie jest tak, że nie kupowali piłkarzy.
Arthur, Gomes, de Jong, Coutinho, Griezmann, Dembele, Malcom, Umtiti, Lenglet, Semedo, Firpo...jakaś myśl na zmianę pokoleń była, ale...stało jak się stało.