- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
0
Ja nie wiem na kim będziemy naszą grę opierać jak Luis i Leo odejdą. Już pal sześć Ivana o Vidalu nie wspomnę bo oni byli bliżej niż dalej odejścia, to samo Umtiti szaman, ale kto ten wózek pociągnie zakładając odejście tej dwójki? Coutinho? Griezmann? Fati? Dembele? Czy może Trincão?.
5
@Coutinho007 Nie ma co oceniać. Brak nacisku na usilne granie do Messiego może bardzo dużo poprawić. Poczekajmy.
0
@VENOMStyle Co nie zmienia faktu, że chyba żaden z nich nie pociągnie ale mogę się mylić. Być może w konfiguracji 4-2-3-1 z Fatim na LS Cou na 10 Dembele na LS i Antosiem na 9 a za nimi De Jongiem i Pjaniciem nie będzie aż tak źle.
0
@Coutinho007 Jeśli Jesus przyjdzie w zamian za Leo to:
Jesus
Fati Griezmann-Trincao
De jong-Coutihno(Pjanić)
Alba-Lenglet-Pike-Roberto
Mats
0
@Coutinho007 Nie wiadomo. Ja w tym sezonie widziałem wielokrotnie sytuację, kiedy Griezmann mógł strzelać albo Vidal, po czym na siłę podawali do Messiego i akcja się kończyła stratą albo niecelnym strzałem. Także poczekamy, zobaczymy.
0
@Hushovt Niby to nie wygląda źle ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu.
2
@Coutinho007 Gorzej nie będzie bo po prostu się nie da ;]
0
@Hushovt Dziś Pol jak robił Live'a gadał, że jak Leo odejdzie zacznie się Milanizacja. Dla mnie to nadużycie z tą Milanizacją bo dalej mamy kadrę spokojnie na Top4
1
@Coutinho007 Milan to z całym szacunkiem nawet po odejsciu Leo ma znacznie słabszy zespół tylko trzeba go ułożyć a ja wierze,że Koeman to potrafi zrobić
1
@Coutinho007 Wszystko tylko dlatego, bo poza Realem i ewentualnie Atletico nikt nie jest w stanie nam póki co zagrozić. Gdyby liga była tak wyrównana jak Premier League to utrzymanie się w TOP 4 byloby ciężkim wyzwaniem.
0
@Hushovt Zobaczymy, nawet jak odejdą to nie wygląda to źle ale wiesz. Tu nie ma kolesia, który był by liderem ataku i który by zrobił konkret liczby i ciągnął za uszy zespół.
0
@patry295 Dlatego ja liczę, że po odejściu Suareza i Leo damy radę utrzymać się w tym Top 4. Z klubu odejdzie za chwilę 40 bramek i 40 asyst na sezon + - a w Prime to nawet dochodziły liczby do 70 bramek i 40 asyst na sezon.