La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 905 Culés

44

Ale żeby na stronie kibiców Barcelony umniejszać Messiemu?? Wstydu za grosz, tyle ile chłop oddał serducha temu klubowi to już nikt nie odda.

5

@Zieliniak Umniejszanie to jeszcze nic, połowa z nich odejdzie i już nie będą kibicami Barcy.

3

@Szicek10 to akurat dobrze:)
@Zieliniak jeśli ktoś chce dobra dla swojego klubu to oznacza, że umniejsza Messiemu?

3

@Zieliniak ja umniejszania nie widziałem szczerze mówiąc. Nikt nie jest chyba na tyle nierozsądny. Widze tylko wytykanie ewidentnych błędów w zachowaniu Leo

1

@escarabajo jeśli ktoś chce dobra klubu to powinien być teraz całym sercem z Leo. Jedyna szansa na dymisje Bartomeu.

0

@escarabajo Dobro klubu to jedno, ale pisanie komentarzy że prawdziwy lider nie opuszcza tonącego stadku i innych takich pierdół.. Chłop ciągnął sam te drużynę po odejściu Neya, a zarząd nie zrobił nic by poprawić sytuację zespołu..

0

@kamilo0066 trzeci dzisiaj taki komentarz dodaje:) "zapytam i Ciebie, bo wcześniej od kogoś z podobnym komentarzem nie dostałem odpowiedzi. Co to da, że poleci prezes? Znaczy świetnie, krócej będzie bagno w zarządzaniu, ale co da to na boisku, skoro Leo chce, żeby Suarezy zostały?"

0

@Zieliniak Ja nawet widze, że sporo ludzi to już wydaje pieniądze za niego :D kogo i od kogo kupić haha komedia

0

@escarabajo Ryba psuje się od głowy. Musi poleciec Bartomeu, bo zrujnuje ten klub do reszty. Poza tym nie wiesz czego chce Leo. Tym bardziej że media informują iż Messi już po porażce z Bayernem miał wyznać, że chce odejść i nie wierzy w projekt Bartka.

0

@kamilo0066 Tak naprawdę poza tymi doniesieniami nie wiemy nic, tak ja jak i Ty gdybamy z doniesień:)

0

@Bykunn "Bo to prawdziwy kapitan. A nie łowca rekordów i trofeów."

"Zabawne jest to, że przez ostatnie kilka lat Bartomeu też bardzo nie pasował Messiemu, ale "dajcie mi bardzo dużą podwyżkę i nie będę miał problemu". I tak to działało."

Moim zdanie to umniejszanie.. Sugerowanie że Leo siedział tu dla kasy, gdy szejk z City na pewno dawał mu potrójną stawkę tego co dostawał w Barcy. Co do kapitana, oczywiście Leo może nie ma mentalności Puyola i nie opier.. jak się należy, ale gdy jest na boisku to cała drużyna czuje się przy nim dużo pewniej, bo wie że on uciągnie ten wózek, a właśnie o to chodzi w roli lidera żeby sama twoja obecność dodawała otuchy drużynie.. Oczywiście mogę przytoczyć jeszcze kilka takich komentarzy..

0

@Zieliniak Nie, to są fakty... Drużyna czuje się pewnie? No to mocno to ukrywają w sobie powiem Ci :/ Oczywiście, że Leo nie siedział tu wyłącznie dla kasy, ale kontrakty po fochach jednak podwyższane do rozmiarów już absurdalnych umówmy się. Jasne, że pracuje się dla pieniędzy i o to nie mam pretensji, mam pretensję o wiele innych rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?