La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

6

Zacznijmy od tego, że Leo nie jest już cichym i potulnym chłopakiem z Argentyny, który tylko gra w piłkę i gra sobie w gry na PlayStation.
Przeszedł transformację jako człowiek, który jest świadomy swojej pozycji w klubie i tego co może powiedzieć jako człowiek instytucja i żywa legenda naszego klubu.
Trzeba to uszanować, ale też zastanowić się o co walczy Leo i dlaczego podjął taką decyzję.
W tym klubie jest niesamowity meksyk, a to jak zarząd wspólnie z nowym trenerem postępują odnośnie czystek mógł jeszcze tylko sprowokować jak to ujął Vidal tygrysa do działania, który nie pozwoli się osaczać.
Niestety przykro się patrzy na komentarze jakichś osobników rezydentów tej strony co wypisują niby sarkastyczne komentarze przekreślające karierę Messiego po tym, jak wczoraj ruszyła machina, bo ewentualną oficjalkę trzeba będzie przyjąć na klatę, a nie napieprzać w Boga futbolu sprowadzając go do jakiegoś tam gościa z łapanki, który nie może reagować na to co się dzieje w klubie, opanujcie się niektórzy.

Oby nie było żadnej oficjalki, bo strata Leo będzie jak strata kogoś bliskiego cholera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?