La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

0

Kilka powodów, dla których decyzja Leo może być blefem:
1. Liga angielska czy włoska: trudne, fizyczne ligi, w których trzeba biegać i walczyć 90 min,
2. Wynagrodzenie jak i kwota transferu: mało kogo stać na zakup jak i utrzymanie takiego zawodnika, za darmo na pewno nie odejdzie,
3. Aklimatyzacja i komfort życia: Nie od dziś wiadomo, że Leo żyje w Hiszpanii od początku kariery, bariera językowa czy przeniesienie rodziny ze słonecznej Hiszpanii do deszczowej Anglii wydaje się dziwnym posunięciem.

1

@vangoor Ten to jest dopiero pokerzysta, takie blefy :D

0

@vangoor No bo w La Liga nie trzeba przecież biegać i walczyć 90 minut, samo wszystko przychodzi

0

@damianex10 Kiedy widziałeś ostatnio Messiego biegającego 90 min? W 2013?

0

@vangoor
1. Podważanie, że Messi sobie nie poradzi w innej lidze to jakiś absurd. To oczywiste, że w innym zespole też miałby specjalne prawa, tak jak ma Ronaldo w Juve.
2. Kwota transferu to 0 złotych. Odejdzie za darmo.
3. No przyznaje racje :)

0

@messiandiniesta Klauzula wygasła w czerwcu, albo ktoś spełni wymagania Barcy albo będzie odsyłany do 700 mln.

0

@vangoor A myślisz, że jakby przeszedł do City czy Interu, to jego rola nagle uległaby zmianie? Że zacząłby zapieprzać po całej długości boiska? Oczywiście, że nie, inni trenerzy również staraliby się dopasować zespół pod Messiego, jestem przekonany.

1

@Bykunn Na wysokich stawkach czasami blefy są potrzebne.

0

@damianex10 Myślę, że musiałby dostosować się do drużyny, a nie na odwrót.

0

@vangoor To jest stanowisko klubu. Messi i jego prawnicy twierdzą inaczej i wszystko wskazuje na to, że mają racje.

0

@negreanu Na niskich również o ile gra się z rozsądnymi ludźmi :D

2

@Bykunn Na niskich właśnie więcej nierozsądnych ludzi gra, więc relatywnie rzadziej się to robi niż na wyższych heh.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?