La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

konto usunięte

14

Wiecie co łączy Real, Seville, Atletico, PSG, City, Chelsea, United, Bayern, BVB, Inter, Liverpool, Juventus, Lyon, Lipsk i każdy inny klub oprócz Barcy?

W punkt! Jak do tego doszedłeś nicponiu? Wszystkie te kluby nie mają w składzie Leo Messiego! I nigdy nie miały. A wy lamentujecie jakby świat się walił, a na ziemię stępował orszak piekielny na rydwanach światła purpurowych. Odwagi kibice, odwagi! Tylko odwaga nas poniesie ku światłej przyszłości.

2

@kerouac
a co łączy Real, LIverpool, Bayern:)

to samo ale jeszcze bez niego wygrały ostatnie 5 edycji LM:)

ważne aby za Messiego wiąść kupę kasy i piłkarza/y w rozliczeniu

liczę na Gabriel Jesus i Garcia + kasa

3

@kerouac O jakie ładne :)

1

@kerouac Tak! Niesie mnie odwaga! Odwaga której ucieleśnienem jest Bartomeu! Messi może odejść bo moja odwaga daje mi nadzieję na lepsze jutro! Vamos Bartomeu

konto usunięte

0

@Kacper1432 Barto odejdzie na zbity pysk za rok :)
@Bykunn dziękuję :D

1

@kerouac Messi jest jakością, to prawda i fakt, którego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale równie niepodważalnym faktem jest to, że nie jest On nieśmiertelny, wiecznie młody. Real dalej żyje bez Cristiano Ronaldo, Barca dalej będzie żyć bez Leo. Era "post Messi" musi kiedyś nadejść i jedynym pytajnikiem tutaj jest to czy to właściwy moment. Z jednej strony dalej potrzebujemy jakości, jaką nam daje Messi, a z drugiej strony odejście Leo byłoby mocnym punktem zapalnym, żeby na zgliszczach klubu tworzyć nową erę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?